Postępowania

Do terminu składania
ID Nazwa Prowadzący Data Zakończenia Tryb Rodzaj postępowania Akcje
1368704 Dostawa części zamiennych do maceratora HPL 200 MC2 (nr fabr. 10013229) prod. Boerger - 1 kpl Maciej Rembalski 2026-09-08 09:00 Zapytanie ofertowe Dostawy Przejdź
1367406 Wykonanie wymiany płyty stropowej komory zasuw przy drodze dojazdowej do zbiornika wody pitnej P1 w Gdyni Agnieszka Ryszkowicz 2026-09-08 10:00 Zapytanie ofertowe Robota budowlana Przejdź
1365752 ZP/78/2026 Pakiet I: Sukcesywne dostawy flokulantu do stacji odwadniania przefermentowanego osadu ściekowego w instalacji pras komorowych; Pakiet II: Sukcesywne dostawy flokulantu do stacji odwadniania osadu ściekowego w instalacji wirówek Monika Wójcik 2026-09-09 10:00 Zapytanie ofertowe Dostawy Przejdź
1363195 ZP/70/2026 Budowa przewodów wodociągowych i kanalizacji sanitarnej dla terenów położonych po obu stronach ul. Wiczlińskiej w Gdyni- odcinek Wielka Rola Joanna Sieroń 2026-09-14 10:00 Zapytanie ofertowe Robota budowlana Przejdź
1362708 ZP/63/2026 Wykonanie renowacji kolektora gdyńskiego DN1500 oraz rurociągu tłocznego DN1000 metodą bezwykopową przy zastosowaniu rękawa w rejonie ul. Puckiej w Gdyni Anna Ellwart-Socha 2026-09-14 10:00 Zapytanie ofertowe Robota budowlana Przejdź
1369504 Remont balkonów na trzecim piętrze w biurowcu przy ul. Witomińskiej 29 w Gdyni Joanna Sieroń 2026-09-15 10:00 Zapytanie ofertowe Robota budowlana Przejdź
1367912 ZP/29/2026 Dostawa ciągnika rolniczego wraz z osprzętem Agnieszka Ryszkowicz 2026-09-18 10:00 Zapytanie ofertowe Dostawy Przejdź
1368573 ZP/85/2026 Wykonanie dokumentacji projektowej wymiany przewodów wody surowej na odcinkach od studni do zbiornika wody surowej oraz drogi stanowiącej dojazd do studni wraz z obiektem mostowym na rzece Redzie Agnieszka Ryszkowicz 2026-09-24 10:00 Zapytanie ofertowe Usługa Przejdź
Ładowanie...
Ładowanie...
Ładowanie...