Postępowania

Do terminu składania
ID Nazwa Prowadzący Data Zakończenia Tryb Rodzaj postępowania Akcje
1365411 Wykonanie i montażu tac ociekowych pod klimatyzatory Barbara Szcząchor 2026-09-04 07:00 Zapytanie ofertowe Usługa Przejdź
1368012 Zestaw naprawczy pomy DDA Barbara Szcząchor 2026-09-04 07:00 Zapytanie ofertowe Dostawy Przejdź
1367163 Akcesoria dla niemowląt Martyna Jędrzejczak 2026-09-04 08:00 Zapytanie ofertowe Dostawy Przejdź
1367285 Pudełko walizka plastikowa na worek resuscytacyjny AMBU Martyna Jędrzejczak 2026-09-04 08:00 Zapytanie ofertowe Dostawy Przejdź
1367458 Łóżko dla rodzica typu Bożenka z podłokietnikami Anna Iwan 2026-09-04 08:18 Zapytanie ofertowe Dostawy Przejdź
1367310 Opieka serwisowa nad aparaturą medyczną produkcji Unimed oraz Fisher & Paykel Paweł Molina Gonzalez 2026-09-04 11:00 Zapytanie ofertowe Usługa Przejdź
1366238 D8.245.251.2026.RH Wykonanie przeglądu okresowego sprężarek, pomp próżni, osuszaczy, odolejacza. Ryszard Hewelt 2026-09-04 13:31 Zapytanie ofertowe Usługa Przejdź
1367690 Ekspres do kawy AK Martyna Jędrzejczak 2026-09-07 07:00 Zapytanie ofertowe Dostawy Przejdź
1367910 Odwracadła do powiek Anna Iwan 2026-09-07 07:00 Zapytanie ofertowe Dostawy Przejdź
1367060 Odzież dla ratownika medycznego Martyna Jędrzejczak 2026-09-07 07:00 Zapytanie ofertowe Dostawy Przejdź
1367849 Kosze na śmieci PPP Martyna Jędrzejczak 2026-09-07 08:00 Zapytanie ofertowe Dostawy Przejdź
1366458 D8.2453.253.2025.RH Przegląd okresowy pomp próżni firmy TEPRO, z wymianą elementów eksploatacyjnych. Ryszard Hewelt 2026-09-07 08:08 Zapytanie ofertowe Usługa Przejdź
1366900 D8.245.254.2025.RH Wykonanie przeglądu okresowego stacji uzdatniania wody. Ryszard Hewelt 2026-09-07 13:35 Zapytanie ofertowe Usługa Przejdź
1368663 Akumulatory Barbara Szcząchor 2026-09-08 07:00 Zapytanie ofertowe Usługa Przejdź
1368681 Bateria prysznicowa sztorcowa, łokciowa ze spryskiwaczem i wylewką, Barbara Szcząchor 2026-09-08 07:00 Zapytanie ofertowe Dostawy Przejdź
1367068 Odzież robocza Martyna Jędrzejczak 2026-09-08 07:00 Zapytanie ofertowe Dostawy Przejdź
1368375 Pojemnik chłodniczy Martyna Jędrzejczak 2026-09-08 07:00 Zapytanie ofertowe Dostawy Przejdź
1368132 Podest/paleta plastikowa JJ Martyna Jędrzejczak 2026-09-08 08:00 Zapytanie ofertowe Dostawy Przejdź
1368619 Kuchenka mikrofalowa IP Martyna Jędrzejczak 2026-09-08 09:00 Zapytanie ofertowe Dostawy Przejdź
1368587 Lodówka IP Martyna Jędrzejczak 2026-09-08 09:00 Zapytanie ofertowe Dostawy Przejdź
Ładowanie...
Ładowanie...
Ładowanie...