Postępowanie: Ogrodzenie Placu Zabaw w Łanach Wielkich

Terminy:
Składanie ofert: 12-10-2018 14:00:00
Otwarcie ofert : -

Pozostało :

Postępowanie zakończone

Wymagania i specyfikacja

Planowane roboty:ustawienie ogrodzenia wokół terenu przeznaczonego na plac zabaw.Przedmiotem zamówienia jest wykonanie ogrodzenia z siatki stalowej lub paneli ogrodzeniowych nasłupkach betonowych bądź stalowych o wysokości do 1,8m i długości ok. 92m zfurtką. Furtkę wejściową należy wykonać o szerokość w świetle przejścia conajmniej 90cm, kąt otwarcia 900. Zabezpieczenie antykorozyjneogrodzenia oraz furtki: ocynk, bądź malowanie proszkowe zgodnie z systememproducenta.

Adres dostawy

Adres dostawy podany jest w sekcji przedmiot postępowania przy pozycji zakupowej

Komunikaty

2018-10-15 12:52 Joanna Piontek Witam
Wybrano ofertę firmy P.P.U. SEBET. Oferta została wybrana ze względu na spełnienie wszystkich kryteriów oraz na najniższą cenę oferowaną. Dziękuję za złożone oferty.
Pozdrawiam,
Joanna Piontek
2018-10-15 12:51 Joanna Piontek Witam
Wybrano ofertę firmy P.P.U. SEBET. Oferta została wybrana ze względu na spełnienie wszystkich kryteriów oraz na najniższą cenę oferowaną. Dziękuję za złożone oferty.
Pozdrawiam,
Joanna Piontek

Przedmiot zamówienia

Lp Nazwa Opis i załączniki Ilość
/ Jm
Cena netto / Jm Vat Cena brutto / Jm Waluta Adres dostawy Dołącz
Plik
1 Ogrodzenie Placu Zabaw w Łanach Wielkich Istniejące zagospodarowanie terenu: teren wyposażony jest w urządzenia zabaw, działka jest porośnięta trawą, na działce istnieje budynek przeznaczony na imprezy okolicznościowe. Planowane roboty: ustawienie ogrodzenia wokół terenu przeznaczonego na plac zabaw. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie ogrodzenia z siatki stalowej lub paneli ogrodzeniowych na słupkach betonowych bądź stalowych o wysokości do 1,8m i długości ok. 92 m z furtką. Furtkę wejściową należy wykonać o szerokość w świetle przejścia co najmniej 90 cm, kąt otwarcia 900. Zabezpieczenie antykorozyjne ogrodzenia oraz furtki: ocynk, bądź malowanie proszkowe zgodnie z systemem producenta 1 szt. Urząd Miejski w Sośnicowichach
Rynek 19
44-153, Sośnicowice
(0)
Kursy walut NBP , EUR: 4.3243 PLN

Kryteria i warunki formalne

Lp Nazwa Waga kryterium Opis i załączniki Twoja propozycja lub komentarz Dołącz Plik
1 Cena 100% Wartość oferty

Załącznik nr 2 - for [...].docx

0,00 PLN netto
0,00 PLN brutto
(0)
2 Wynagdodzenie - przelew 30 dni, proszę potwierdzić (0)
3 Wykaz osób - proszę o wypełnienie załącznika

Załącznik 1- wykaz o [...].docx

(0)
Odblokuj formularz
Wyślij wiadomość